Nabízíme vám profesionální a hlavně účinné čištění vrtaných i kopaných studní – i těch studní, které vám vrtal jiný dodavatel. Máte-li vlastní studnu, ať už kopanou nebo vrtanou, je potřeba ji jednou za čas vyčistit. Uvnitř studny mohou růst rostliny, do studny padají odumřelé části rostlin, hmyz, někdy i hlodavci. Celkově se hlavně kopané studny dost zanáší. Pravidelné čištění studní je důležité, výrazně tak prodloužíte životnost studny i kvalitu vody.

Nabízené služby

Kromě samotného čištění studní nabízíme i další úpravy studní a služby, které ke studnám patří:

  • Provádíme vsakovací vrty
  • Kontrola studny a vody. Jestli nevíte, jak na tom vaše studna je, přijedeme a studnu zkontrolujeme. Bude-li potřeba, navrhneme rovnou další postup.
  • Pozáruční servis. U vrtaných studen, které jsme realizovali, nabízíme kompletní pozáruční servis, který může zahrnovat jakékoliv problémy se studnou včetně pravidelné údržby.
  • Opravy čerpadel a studní. Přijedeme a na místě vaši studnu opravíme, případně navrhneme ideální postup a řešení. Platí i pro studny, které vrtala nebo kopala jiná firma.
  • Zapojení čerpadel a napojení vody k domu. Máte-li už funkční studnu, můžeme vám pomoci s doplňkovými službami, zapojením čerpadla, napojení vody do domu apod.
  • Prohloubení studny. Je-li to potřeba, můžeme zajistit i prohloubení studny. K tomu je nutná konzultace přímo u vás na místě.
  • Provedení prohlídky vrtů a studní (do 50 m) optickou kamerou s videozáznamem.

Můžete se na nás obrátit v případě jakýchkoliv nápadů a požadavků, které se studnou souvisí. Rádi a ochotně vám poradíme, přijedeme a na místě společně rozhodneme, jaké řešení je nejlepší. Kontaktujte nás, těšíme se na viděnou. Působíme v Moravskoslezském a Zlínském kraji.